Doradcy Techniczno – Handlowi:

Biuro Obsługi Klienta:

Kielce - tel. +48 41 348 20 57, +48 41 348 20 71

Wędkowy - tel. +48 881 943 638

Doradcy Techniczno – Handlowi - KRAJ Region Dane kontaktowe

Szymon Dobroń

Dyrektor Handlowy

Tel.: +48 668 286 701
e-mail: s.dobron@effectglass.eu

Paweł Kidawa

pomorskie, kuj.- pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie Tel.: +48 604 068 168
e-mail: p.kidawa@effectglass.eu

Marcin Ciechowski

opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie- część południowa Tel.: +48 602 292 643
e-mail: m.ciechowski@effectglass.eu

Łukasz Ozga

woj. łódzkie- część południowa, woj. świętokrzyskie, lubelskie, południowe mazowieckie Tel.: +48 608 342 588
e-mail: l.ozga@effectglass.eu

Anna Dziewiątkowska

Project Manager – szkło obiektowe

mazowieckie - część północna z warszawą, północna część woj. łódzkiego, warmińsko-mazurskie, podlaskie Tel.: +48 784 409 454
e-mail: a.dziewiatkowska@effectglass.eu

Roman Springer

Project Manager – szkło obiektowe

Sprzedaż obiektowa Tel.: +48 784 411 291
e-mail: r.springer@effectglass.eu
Doradcy Techniczno – Handlowi - EKSPORT Region Dane kontaktowe

Wojciech Olszak

EKSPORT Tel.: +48 784 408 971
e-mail: w.olszak@effectglass.eu

Piotr Stachowiak

EKSPORT Tel.: +48 602 295 019
e-mail: p.stachowiak@effectglass.eu

© 2012 EFFECT GLASS S.A.  All rights reserved

Wykonanie: Studio K2